AZS Wilkasy Giżycko

Giżycko

Turystyczno – wypoczynkowa miejscowość położona na Mazurach, często nazywana jest stolicą żeglarstwa w Polsce.
Giżycko, które otaczają cztery połączone kanałami jeziora: Kisajno, Niegocin, Tajty oraz Wojsak, jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich. W mieście znajduje się Twierdza Boyen zbudowana w połowie XIX wieku.

AZS Wilkasy Giżycko

Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego położony jest na zachodnim brzegu jeziora Niegocin w miejscowości Wilkasy. To jedyny w swoim rodzaju całoroczny kompleks wypoczynkowo – konferencyjny. Oferujje bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.

basen w obiekcierestauracja w obiekcieSala konferencyjna w obiekcietelewizja i internetzabiegi SPAsiłownia w obiekciegrill w obiekcieroweryparkingplac zabaw
AZS WILKASY – LOKALIZACJA
lokalizacja Giżycko adres: Niegocińska 5, 11-500 Giżycko
AZS WILKASY – OPIS

Ośrodek w Wilkasach znajduje się w odległości 2 km od Giżycka, nad jeziorem Niegocin. Dojazd do Ośrodka odbywa się w drogą asfaltową, a komunikacja pomiędzy obiektami ośrodka odbywa się po utwardzonych chodnikach i alejkach, co ułatwia komunikację osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich i kulach. Otoczenie ośrodka, dogodna lokalizacja, a przede wszystkim walory klimatyczne czynią go atrakcyjnym turystycznie. AZS Wilkasy Giżycko pobyty rehabilitacyjne.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Ośrodek AZS COSA Wilkasy to komfortowy kompleks wypoczynkowo – rekreacyjny, dysponujący sezonową i całoroczną bazą noclegową. Zakwaterowanie na pobytach rehabilitacyjnych obywa się w całorocznym Hotelu (183 miejsca noclegowe).
Oferujemy także noclegi w mazurskich domkach z bali, minihotelu, pawilonach turystycznych i domkach campingowych.

wyżywienie / diety

AZS oferuje wyszukane dania kuchni polskiej i specjały kuchni regionalnej. Śniadania i kolacje serwujemy w postaci bardzo bogatego bufetu. Serwujemy świeży nabiał, regionalne wędliny i świeże warzywa i owoce, zimne i gorące napoje. Wśród specjalności Szefa kuchni wyróżnić można: chłodnik mazurski (sezonowo), sandacza, karkówkę w sosie kurkowym.

Diety: bezglutenowa, wegetariańska, wegańska i inne

animacje / czas wolny

Ośrodek oferuje bogatą bazę sportowo – rekreacyjną oraz nowoczesne Centrum Rehabilitacji & SPA.
Ponadto na terenie ośrodka: hala do gier zespołowych, sala z matą judo, siłownia, rowery i bieżnie treningowe, sprzęt fitness, część SPA (mini basen, jacuzzi, sauna sucha i parowa) oraz inne atrakcje.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – AZS WILKASY GIZYCKO

program pobytu
– noclegi
– całodzienne wyżywienie
– basen, boiska, ognisko
– kajaki, łodzie, rowery

Ceny od: 195 zł / 2 doby

wybieram

AZS Wilkasy Giżycko wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne