Bory Tucholskie Śliwice

Śliwice

Miejscowość malowniczo położona w centrum Borów Tucholskich. Wokoło rozciągają się Tucholski oraz Wdecki Park Krajobrazowy, magnetyzuje bogactwem różnorodności. Nieskażona przyroda, urzekające krajobrazy, osobliwa fauna i flora zachęcają do spędzania wypoczynku w tej wyjątkowej krainie.

Ośrodek Wczasowy Bory Tucholskie

Ośrodek leży nad niezwykle malowniczo położonym Jeziorem Okonińskim, w sosnowym lesie na 10 ha ogrodzonego terenu, w pięknym zakątku Borów Tucholskich. Otoczony jest licznymi rezerwatami i pomnikami przyrody.

blisko plażasprzęt wodnypokoje z TV i internetemroweryboisko do siatkówkikort tenisowysala konferencyjnagrillplac zabawparking
BORY TUCHOLSKIE ŚLIWICE – LOKALIZACJA
lokalizacja Śliwiceadres: Okoniny Nadjeziorne 66
89-530 Śliwice
BORY TUCHOLSKIE – OPIS

Świat zwierząt, bogaty w gatunki rzadkie i niespotykane, świadczy o atrakcyjności tego miejsca a liczne, unikatowe w skali kraju, gatunki roślin są wskaźnikiem niezwykle czystego powietrza.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Domki Segmentowe (murowane) Dysponujemy segmentami różnej wielkości: – Segment 2, 3 i 4 os. – z tarasem i aneksem kuchennym.

Domki typu bliźniak (dwurodzinne – rodziny 2-3 os.) z widokiem na jezioro. Do dyspozycji każdej z rodzin: pokój (2 podwójne kanapy), łazienka (toaleta, umywalka, natrysk), aneks kuchenny, taras z meblami i grill.

Komfortowe, murowane, wolnostojące domki z widokiem na jezioro. Pokój dzienny z kominkiem, aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, taras z grillem, miejsce postojowe na 1 samochód.

wyżywienie

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)

atrakcje obiektu

Własna plaża z pomostami (ratownik w okresie wakacyjnym) oraz umiejscowiony tuż obok plac zabaw dla najmłodszych  – “łódź małego pirata” oraz bujaki. Przy plaży znajduje się również platforma z widokiem na jezioro, a przy wyjściu z plaży prysznic, który pozwala w wygodny sposób na pozbycie się piasku.

Gościom preferującym wypoczynek czynny zapewniamy możliwość korzystania z boisk sportowych (piłka nożna, siatkówka, siatkówka plażowa), stołów do ping-ponga, rowerów turystycznych. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się:  

  • kręgielnia,
  • kilometrowa ścieżka zdrowia z przystankami do ćwiczeń,
  • siłownia zewnętrzna,
  • miejsce na ognisko oraz duża wiata grillowa nad brzegiem jeziora,
  • place zabaw dla dzieci (również przy plaży),
  • wypożyczalnia sprzętu sportowego i wodnego,
  • bilard w kawiarence,
  • stanowiska do łowienia ryb.

WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – OŚRODEK BORY TUCHOLSKIE ŚLIWICE

program pobytu / 2, 3, 4 doby
– noclegi w pokojach z WC
– pełne wyżywienie
– wycieczka piesza z przewodnikiem
– bogaty program animacji i zajęć

Ceny: 188 zł – 396 zł

wybieram

Bory Tucholskie Śliwice wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne