Bryza Mrzeżyno

Mrzeżyno

Miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim u ujścia rzeki Regi, 15 km na zachód od Kołobrzegu. Główne atrakcje miasteczka to czyste szerokie plaże ze strzeżonym kąpieliskiem i port położony u ujścia rzeki. Natomiast sama Rega oraz jezioro Resko Przymorskie to przestrzeń sportów wodnych i wędkarstwa.

Ośrodek Kolonijny Bryza

Ośrodek Kolonijny Bryza położony jest nad morzem, blisko szerokiej piaszczystej plaży.

blisko plażapokoje z TV i internetemboisko do siatkówkipralnia prasowalniaplac zabawparkinggrillboisko do piłki nożnejakceptujemy zwierzęta
BRYZA MRZEŻYNO – LOKALIZACJA
adres: Trzebiatowska 17, 72-330 Mrzeżyno
BRYZA MRZEŻYNO – OPIS

Ośrodek Bryza sąsiaduje z nowoczesną halą widowiskowo sportową, która jest idealnym miejscem do treningów dla grup sportowych, obozów i kolonii letnich. Ośrodek sąsiaduje również ze stadniną koni gdzie pod okiem fachowych instruktorów można spędzać czas jeżdżąc konno bezpośrednio przy morzu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Na terenie ośrodka znajdują się dwa budynki hotelowe, w każdym po 100 miejsc noclegowych. Pokoje 3-5 osobowe z nowymi łazienkami w pokojach.

wyżywienie

Na terenie ośrodka znajduje się duża klimatyzowana stołówka na 120 miejsc , w której serwujemy smaczne, zdrowe i świeże posiłki dla naszych gości.

Miła obsługa, wspaniała domowa kuchnia oraz niezapomniany klimat pozwolą przeżyć wyjątkowe chwile nad morzem. Serdecznie zapraszamy na wspaniałe kolonie, obozy, zielone szkoły oraz wycieczki nad morzem!

animacje / czas wolny

Wewnątrz budynku znajduje się sala TV oraz sale do zajęć w grupach, piłkarzyki, sklepik. W centralnej części obiektu znajduje się profesjonalna sala – namiot wyposażony w stoły do ping-ponga, projektor, DVD, sprzęt nagłaśniający, gdzie organizowane są zajęcia grupowe, dyskoteki, występy itp.

Na ładnie zagospodarowanym, ogrodzonym, bezpiecznym i zielonym terenie ośrodka znajduje się osobno wydzielone miejsce na ognisko, oraz place zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości jest również kompleks boisk sportowych – trawiaste boiska do piłki nożnej i siatkówki, boisko do koszykówki, boisko do piłki plażowej oraz parking dla autokarów. Dysponujemy własnym sprzętem sportowo-rekreacyjnym m.in. badminton, piłki, paletki, szachy itp.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – BRYZA MRZEŻYNO

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– Kołobrzeg
– Piracka przygoda
– Zieleniewo Western City

Ceny: 215 zł

wybieram

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– Kołobrzeg
– Piracka Przygoda
– Zieleniewo Western City
– zabawy muzyczne i sportowe

Ceny: 279 zł

wybieram

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– Kołobrzeg
– Piracka Przygoda
– Zieleniewo Western City
– Międzyzdroje, Wolin, Trzęsacz

Ceny: 439 zł

wybieram

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– Kołobrzeg, Rewal, Rogowo
– Woliński Park Narodowy
– Park Rozrywki „Pomerania”
– Aqua-Parku Laguna

wybieram

Ośrodek Bryza Mrzeżyno wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne