Fama-Sta Mrzeżyno

Mrzeżyno

Miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim u ujścia rzeki Regi, 15 km na zachód od Kołobrzegu. Główne atrakcje miasteczka to czyste szerokie plaże ze strzeżonym kąpieliskiem i port położony u ujścia rzeki. Natomiast sama Rega oraz jezioro Resko Przymorskie to przestrzeń sportów wodnych i wędkarstwa.

Fama-Sta Mrzeżyno

Ośrodek Rehabilitacyjno – Wypoczynkowy FAMA-STA położony jest w nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno w woj. zachodniopomorskim.
Ośrodek położony jest przy głównej ulicy miejscowości w odległości ok. 350 metrów od plaży. Teren ośrodka to blisko 5 hektarów zagospodarowanego terenu.

blisko plażabasenrestauracjakawiarniapokoje z TV i internetemsiłowniaplac zabawboisko do siatkówkigrillpralnia prasowalnia
FAMA-STA MRZEŻYNO – LOKALIZACJA
lokalizacja mrzeżynoadres: Kołobrzeska 32, 72-330 Mrzeżyno
FAMA-STA MRZEŻYNO – OPIS

Znajdziecie tu Państwo nie tylko budynki hotelowe, ale również bogate zaplecze sportowo – rekreacyjne, w skład którego wchodzi zespół boisk sportowych, siłownia zewnętrzna, basen odkryty z brodzikiem dla najmłodszych, plac ogniskowy z zadaszeniem oraz mnóstwo zieleni, a także kawałek lasu.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Główna część ośrodka to dwa połączone pawilony hotelowe (A i B), czterokondygnacyjne, w których poza pokojami znajdują się: – recepcja, – duża siłownia fitness – nowoczesna baza rehabilitacyjna, – 4 sale telewizyjne – przystosowanych również do nauki (tablice, stoliki, krzesła – Zielone Szkoły).

Część pokoi na parterze Pawilonu B jest przystosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W pawilonie A i B dostęp na piętra możliwy jest windą.

wyżywienie / diety

3 posiłki dziennie + podwieczorek wydawany przy obiedzie, śniadania i kolacje w formie bufetu,

animacje / czas wolny

Oferujemy 4 sale telewizyjne – przystosowane do nauki (tablice, stoliki, krzesła – Zielone Szkoły).

Możliwość bezpłatnego korzystania z:
– basenu odkrytego podgrzewanego* w okresie czerwiec – pierwsza połowa września,
– siłowni zewnętrznej,
– kawiarni, sal telewizyjnych
– biblioteczki,
– sali fitness,
– boiska sportowych,
– placów zabaw.


program pobytu / 2 – 5 dni
– zakwaterowanie w pokojach z WC
– pełne wyżywienie
– ognisko z kiełbaskami, dyskoteki, projekcje filmowe
– basen odkryty, boiska, kort tenisowy, sala fitness

Ceny: wycena indywidualna

wybieram

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne