Gołoborze Rudki

Góry Świętokrzyskie

Malowniczo położona miejscowość u stóp Gór Świętokrzyskich. To doskonała baza wypadowa dla poznania najstarszych polskich gór z najwyższym szczytem Łysicą – 614 m.n.p.m. To obszar wyjątkowo cennej przyrody poprzecinany licznymi szlakami i zabytkami.

Gołoborze Rudki

Dom Wczasów Dziecięcych „Gołoborze” jest niepubliczną placówką oświatową zapewniającą opiekę i wychowanie w okresie pobierania nauki poza miejscem stałego zamieszkania, działającą cały rok kalendarzowy. Naszymi wychowankami są dzieci i młodzież z całej Polski. Zapewniamy różnorodne formy edukacji i wypoczynku, a nasze położenie w sercu Gór Świętokrzyskich sprzyja aktywności fizycznej w korzystnych warunkach klimatycznych.

basenpokoje z TV i internetemroweryboisko do siatkówkisiłowniaplac zabawkort tenisowyrestauracjagrillboisko do piłki nożnej
GOŁOBORZE RUDKI – LOKALIZACJA
adres: Graniczna 3, Rudki, 26-006 Nowa Słupia
GOŁOBORZE RUDKI – OPIS

Zapraszamy dzieci i młodzież na dłuższe pobyty w trakcie ferii i wakacji – obozy, kolonie i zimowiska. W roku szkolnym proponujemy ciekawe turnusy oparte o nasze programy edukacyjne. Dla naszych wychowanków opracowaliśmy autorski program edukacyjny obejmujący zagadnienia związane z historią, kulturą i przyrodą Gór Świętokrzyskich.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Posiadamy 200 miejsc noclegowych w kilkuosobowych pokojach z łazienkami.

wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie: śniadania, obiady, kolacje.

W DWD obowiązuje dopłata do wszelkich diet oraz indywidualnie przygotowywanych posiłków – 18 zł / osobodzień

atrakcje obiektu

Oprócz bazy noclegowej posiadamy rozbudowane zaplecze sportowo-rekreacyjne: krytą pływalnię, kompleks boisk zewnętrznych, halę sportową, sale sportowe, siłownię, klub fitness oraz dwie duże altany z miejscem na ognisko. Wszystkie obiekty znajdują się na jednym, ogrodzonym terenie.

U nas nie ma czasu na nudę! Zapraszamy na turnusy weekendowe w roku szkolnym. Czeka na Was różnorodna oferta ciekawych warsztatów, wycieczek terenowych i zajęć sportowych.

Z nami poznasz starożytną historię Gór Świętokrzyskich, pracę hutnika, kowala i garncarza. Nauczysz się rozniecać ogień i strzelać z łuku. Spróbujesz pradawnej kuchni i poznasz tajniki wykorzystywanych dawniej ziół.

Gdy pogoda sprzyja, zapraszamy Was na wycieczkę po Górach Świętokrzyskich. A kiedy pada też mamy co robić! Ćwiczenia w wodzie, warsztaty plastyczne, rozgrywki na hali sportowej, to wszystko czeka na was w Gołoborzu!


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – GOŁOBORZE RUDKI

SZKOŁY PODSTAWOWE I ŚREDNIE

program pobytu / 3, 4, 5 dni
– noclegi w pokojach z WC
– pełne wyżywienie
– wycieczka piesza na Chełmową Górę
– bogaty program animacji i zajęć

cena: 140 zł / doba

wybieram

Gołoborze Rudki wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne