Grześ Mikoszewo

Mikoszewo

Miejscowość urlopowa położona w bliskim sąsiedztwie ujścia Wisły do morza. Choć z głównej ulicy miejscowości na plażę jest około 1,5 kilometra, jednak droga wiedzie poprzez piękny nadmorski las, a sama plaża jest piaszczysta i szeroka. W Mikoszewie znajduje się stacja końcowa Żuławskiej Kolei Dojazdowej – w wakacje warto wybrać się kolejką wąskotorową na wycieczkę po największych atrakcjach okolicy. Z Mikoszewa, dzięki przeprawie promowej, jest zaledwie 20 kilometrów do Gdańska.

Grześ Mikoszewo

Ośrodek GRZEŚ jest pięknie usytuowany nad morzem w Mikoszewie na Mierzei Wiślanej, zaledwie 1 km od morza. Bliskość przyrody, sąsiedztwo lasu i ścieżki rowerowej daje nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku. Od ponad 15 lat zapewniamy naszym Gościom bezpieczny wypoczynek, doskonałą zabawę oraz przestrzeń do realizacji planów treningowych nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie.

blisko plażabasenrestauracjakawiarniaboisko do siatkówkikort tenisowysala konferencyjnapokoje z TV i internetemgrillplac zabaw
GRZEŚ MIKOSZEWO – LOKALIZACJA
lokalizacja mikoszewoadres: Leśna 5, 82-103 Mikoszewo
GRZEŚ MIKOSZEWO – OPIS

Nasze atuty to zróżnicowana baza noclegowa, rozbudowana infrastruktura rekreacyjna i pyszne, domowe jedzenie. Co roku staramy się podnosić standard i realizować nowe inwestycje z myślą o bezpieczeństwie i potrzebach naszych Gości. Ośrodek GRZEŚ świetnie nadaje się do organizacji wypoczynku letniego i zimowisk, zielonych i białych szkół, obozów sportowych i kolonii.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Budynek A – 80 miejsc w nowym budynku całorocznym z pokojami 2,3,4 i głównie 6 osobowymi dla Dzieci/Młodzieży.

Budynek B – 85 miejsc w budynku ogrzewanym, pokoje 2,3,4,6 osobowe. Zewnętrzna klatka schodowa

Domki – 70 miejsc w domkach nieogrzewanych. Domki są 3, 5, 6 osobowe. Wszystkie domki wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym.

wyżywienie

Oferujemy całodzienne, domowe wyżywienie w formie bufetu. Wszystkie posiłki przygotowujemy od podstaw na miejscu. Staramy się żeby posiłki były zdrowe, zróżnicowane i dopasowane do upodobań Dzieci i Młodzieży. Do każdego posiłku serwowana jest porcja warzyw w formie sałat lub surówek.

atrakcje obiektu

Baseny zewnętrzne – duży niecka o wymiarach 14m x 4m x 1,2 m głębokości, basen nieogrzewany, mniejszy .

Boiska wielofunkcyjne 400 m2 ze sztuczną trawą wyposażone w bramki do piłki nożnej i 4 stanowiska z koszami do koszykówki

Skałki wspinaczkowe o wysokości 2 m i 2,8 m, nawierzchnia piaskowa.

Namiot sportowy 200 m2 o wymiarach 20m x 10 m z nawierzchnią poliuretanową (obowiązuje obuwie sportowe/zmienne), namiot wyposażony w matę tatami o gr. 3 cm, w namiocie jest oświetlenie.

Miejsce na ognisko i grilla, boisko plażowe, świetlica sportowa.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – GRZEŚ MIKOSZEWO

program pobytu
– zakwaterowanie w pawilonach lub domkach
– całodzienne wyżywienie (trzy posiłki)
– baseny, rowery wodne
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Ceny od: 89 zł / doba

wybieram

Grześ Mikoszewo wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne