Gwarek Międzywodzie

Międzywodzie

Nadmorskie letnisko położone wśród lasów, na wyspie Wolin na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Największym atutem miejscowości jest szeroka, piaszczysta, piękna plaża. Po drugiej stronie miejscowości – nad zalewem usytuowana jest nowoczesna przystań jachtowa. Najmłodszych Gości zapraszamy do Bałtyckiego Parku Edukacyjnego, gdzie mogą zapoznać się z fauną i florą naszego rodzimego morza.

Gwarek Międzywodzie

Gwarek” położony jest blisko plaży, w centrum malowniczego i kameralnego Międzywodzia. U nas oddychasz czystym powietrzem. Międzywodzie od północy otoczone jest Morzem Bałtyckim, od południa Zalewem Kamieńskim, a to wszystko wśród pięknych lasów iglastych.

Blisko plażarestauracja w obiekcieKawiarnia w obiekcietelewizja i internetprzyjazny niepełnosprawnymzabiegi SPAsiłownia w obiekcieparkingplac zabawrowery
GWAREK MIĘDZYWODZIE – LOKALIZACJA
lokalizacja Międzywodzie adres: Zwycięstwa 4, 72-415 Międzywodzie
GWAREK MIĘDZYWODZIE – OPIS

Aktywna forma rehabilitacji połączona z nadmorskim wypoczynkiem są najlepsze dla naszego zdrowia. W Gwarku zapewniamy wszystko: czyste pokoje, smaczne jedzenie, zabiegi rehabilitacyjne, bogaty program animacyjny i wiele atrakcji w Ośrodku i najbliższej okolicy. Gwarek Międzywodzie pobyty turnusy rehabilitacyjne.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Ośrodek „Gwarek” oferuje 45 nowoczesnych pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV, lodówkę, czajnik, sprzęt plażowy, komplet ręczników i WiFi. Do Państwa wyboru pozostawiamy pokoje z balkonem w budynku głównym lub pokoje z tarasami w budynku tarasowym.

Jako ośrodek rehabilitacyjny jesteśmy w pełni przystosowani do potrzeb osób niepełnosprawnych – dysponujemy między innymi pokojami i podjazdami dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także pokojami dla osób z dysfunkcją narządu wzroku i słuchu.

wyżywienie / diety

Trzy posiłki dziennie (śniadania, obiady z deserem, kolacje). Nasza kuchnia od lat szczyci się pysznym domowym jedzeniem,
Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

animacje / czas wolny

Na terenie Gwarka jest wszystko co niezbędne do wypoczynku: cafe Gwarek, centrum zabiegowe oraz wiele atrakcji: kominek, taras rehabilitacyjny, bilard, piłkarzyki, sala cardio, kącik malucha, trampolina, huśtawka i wiele innych.
Gwarantujemy bogaty program animacyjny z wieczorkami tanecznymi, wspólnym grillowaniem, wycieczką autokarową i wieloma innymi atrakcjami. Proponujemy również spacery z kijkami Nordic Walking po plaży, który jest bezpieczną formą aktywności, połączonej ze spędzaniem czasu na świeżym powietrzu.


program pobytu
– zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 osobowych
– wyżywienie: 3 posiłki dziennie
– ognisko lub grill
– atrakcje ośrodka

wycena indywidualna

wybieram

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne