Halo Mazury Lidzbark

Lidzbark

Miejscowość położona jest w samym sercu historycznej Warmii, na pograniczu Pojezierza Mazurskiego. Okolica pozwala obcować z nieskazitelną przyrodą, zachwycać się malowniczymi krajobrazami, łowić ryby w jeziorach i rzekach, zbierać grzyby i jagody w kompleksach leśnych.

Halo Mazury Lidzbark

Halo Mazury to wyjątkowe miejsce na mapie Mazur, dedykowane wyłącznie dzieciom. Ośrodek wypoczynkowy dla dzieci, w którym zapewniamy najmłodszym Gościom maksymalny poziom bezpieczeństwa, mnóstwo emocji i niezwykłych atrakcji, w naturalnym otoczeniu Parku Krajobrazowego.

blisko plażabasenrestauracjakawiarniasprzęt wodnypokoje z TV i internetemboisko do siatkówkikort tenisowyplac zabawgrill
HALO MAZURY LIDZBARK – LOKALIZACJA
lokalizacja Lidzbarkadres: Lipowa 51A, 13-230 Lidzbark
HALO MAZURY LIDZBARK – OPIS

Halo Mazury to ośrodek aktywnego wypoczynku dla dzieci na Mazurach. Naszym najmłodszym Gościom dedykowany jest cały obiekt, jak również praca naszego zespołu. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych programów pobytu o walorach rozwojowych i edukacyjnych w nowoczesnym i bezpiecznym dla dzieci otoczeniu. Nasze doświadczenie w pracy z dziećmi, grupami szkolnymi oraz organizatorami kolonii i obozów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i atrakcyjność programów realizowanych podczas wypoczynku. Halo Mazury to strefa bezpieczna dla dzieci. Miejsce bez dostępu postronnych osób dorosłych, dające komfort wypoczynku zarówno podczas zielonej szkoły, jak i kolonii letniej.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Budynek hotelowy A i B – Każdy z budynków posiada 114 miejsc noclegowych mieszczących się na dwóch kondygnacjach. Do dyspozycji gości mamy pokoje trzy i czteroosobowe. Pokoje wyposażone są w łazienki, szafki nocne nad łóżkami, stoliki i krzesła. Pokoje posiadają balkony.

Budynek hotelowy C – W budynku znajduje się 114 miejsc noclegowych. Pokoje trzy, czteroosobowe – pokoje w systemie połączonym – dwa pokoje z holem i łazienką oraz balkonem. W każdym pokoju stolik z krzesełkami.

Budynek hotelowy E – Budynek posiada 100 miejsc noclegowych, pokoje 4 osobowe z łazienkami. W budynku znajduje się najwieksza świetlica Ośrodka o dwóch polach użytkowych: 6 m x 16 m , 2 stoły do bilarda.

wyżywienie

Wysoka jakość żywienia dzieci ma dla nas kluczowe znaczenie. Posiłki serwujemy w postaci bufetów, trzy razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Do każdego posiłku zapewniamy napoje – kompot lub herbatę.

Posiłki są zdrowe, przygotowywane według tradycyjnych przepisów, bez sztucznych dodatków i składników. Menu przystosowane jest do upodobań dzieci. Korzystamy z wielu naturalnych i lokalnych produktów.

atrakcje obiektu

Basen – wyposażony w profesjonalny system filtracji i uzdatniania wody, właściwy dla basenów publicznych. Posiada ruchome zadaszenie, zamykane w chłodniejsze dni. Wymiary 12 m x 6 m, głębokość 0,90 m.

Plaża miejska – znajduje się w odległości ok. 150 m od ośrodka. Plaża jest strzeżona z bezpłatnym wstępem. Na plaży znajduje się zjeżdżalnia wodna, z której korzystanie jest płatne.

Spływy kajakowe – organizowane są przez firmy zewnętrzne, z którymi współpracujemy. Spływy odbywają się na spokojnych odcinkach rzeki Wel.

Ścianka wspinaczkowa – posiada automatyczny systemem asekuracji oraz cztery trasy o różnym stopniu trudności. Wysoka na 8.6 m, obsługiwana przez instruktorów.

Park linowy – posiada dziewięć platform z przeszkodami o różnym stopniu trudności, zakończony zjazdem na tyrolce. Konstrukcja i wysokość parku zapewnia bezpieczną zabawę dla dzieci od 6 lat.

Tor quadowy – jest to ogrodzony teren, który wyposażyliśmy w proste przeszkody. Zajęcia odbywają się na quadach, które zostały specjalnie przystosowane do jazdy dzieci.

Strzelnica paintballowa – służy do organizacji zajęć treningowych. Ze względów bezpieczeństwa dzieci strzelają tylko do celów statycznych.

Boisko wielofunkcyjne – kort tenisowy, siatkówka, piłka ręczna. Nowoczesne boisko tartanowe o wymiarach 40m x 20m, posiada profesjonalne oświetlenie.

Ponadto dla naszych Gości: orlik, siatkówka plażowa, tor łuczniczy, badminton, minigolf, koszykówka, plac zabaw, miejsce piknikowe, sale multimedialne, kafejka, pizzeria.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – HALO MAZURY LIDZBARK

program pobytu / 3 lub 5 dni
– noclegi w pokojach 3, 4 os.
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– pakiet zajęć, gier i zabaw
– korzystanie z infrastruktury obiektu

Ceny: 325 zł / 415 zł / 725 zł

wybieram

program pobytu / 3 lub 5 dni
– noclegi w pokojach 3, 4 os.
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– pakiet zajęć, gier i zabaw
– korzystanie z infrastruktury obiektu

Ceny: 325 zł / 415 zł / 725 zł

wybieram

program pobytu / 2 dni
– noclegi w pokojach 3, 4 os.
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– pakiet zajęć, gier i zabaw
– korzystanie z infrastruktury obiektu

Ceny: 225 zł

wybieram

program pobytu / 5 dni
– noclegi w pokojach 3, 4 os.
– wyżywienie: trzy posiłki dziennie
– sale lekcyjne, zajęcia rekreacyjne
– korzystanie z infrastruktury obiektu

Ceny: 520 zł

wybieram

Halo Mazury Lidzbark wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne