Holiday Stary Folwark

Stary Folwark

To malownicza osada położona w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim, który dodatkowo leży na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. We wsi znajduje się Muzeum Wigierskiego Parku Narodowego zawierające ekspozycje hydrobiologiczne, przyrodnicze i etnograficzne. Jest to miejsce gdzie miłośnicy wodnych atrakcji znajdą wypożyczalnię sprzętu wodnego żaglówki, kajaki, łodzie wiosłowe. Klimat i piękno przyrody pozwalają wypocząć nawet najbardziej wymagającym turystom.

Holiday Stary Folwark

Nasz obiekt znajduje się w Starym Folwarku, 750 metrów od Jeziora Wigry Oddalony jest 11 kilometrów od Suwałk natomiast od Klasztoru Wigry dzieli go 6 kilometrów. Ośrodek otacza Wigierski Park Narodowy, liczne tereny zielone oraz akweny wodne. Przy Holiday rozciąga się szlak rowerowy Green Velo, więc jest to idealne miejsce do zorganizowania wycieczki rowerowej.

blisko plażapokoje z TV i internetemrestauracjakawiarniaboisko do piłki nożnejboisko do siatkówkiplac zabawsaunasprzęt wodnyparking
HOLIDAY STARY FOLWARK – LOKALIZACJA
adres: Stary Folwark 106, 16-402 Suwałki
BRYZA MRZEŻYNO – OPIS

Atrakcyjne położenie na terenie Wigierskiego Parku Narodowego i bliskość Suwalskiego Parku Krajobrazowego oraz wielu innych atrakcji w bezpośrednim sąsiedztwie sprawia, że jest to znakomite miejsce do organizacji wszelkich form aktywnego wypoczynku. Dziewicze lasy, czyste jeziora i świeże powietrze, jak również komfortowe warunki i zdrowa, ekologiczna żywność, zapewniają naszym Gościom niezapomniane wrażenia estetyczne i kulinarne. Zapraszamy do odkrywania okolicy.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

W naszym obiekcie oferujemy 80 miejsc noclegowych. Mogą Państwo skorzystać z pokoi 1, 2, 3 i 4 – osobowych oraz apartamentów.

wyżywienie

Zapraszamy do naszej restauracji. W menu znajdą Państwo specjały kuchni lokalnej, polskiej, litewskiej.

animacje / czas wolny

Ponad 15 – letnie doświadczenie, współpraca z wieloma przedsiębiorcami oraz środowiskiem lokalnym sprawiają, że możemy zaoferować szereg atrakcji wypełniając każdą wolną chwilę. W obiekcie oprócz restauracji i strefy noclegu znajduje się sauna sucha, sala bilardowa oraz konferencyjna, w której można zorganizować wieczorne dyskoteki. Na terenie ośrodka znajduje się patio, altana, a także namiot do organizacji wydarzeń takich jak karaoke, grill czy ognisko. Na Państwa podopiecznych czeka również plac zabaw z piaskownicą, boisko do gry w siatkówkę oraz piłkę nożną. Nasze zaplecze oraz okolica pozwala na organizację zielonej szkoły, spływów kajakowych, wypraw surwiwalowych, rajdów pieszych czy wypoczynku nad jednym z akwenów z wykorzystaniem sprzętu wodnego.

Czy oczekujecie Państwo aktywnego wypoczynku, czy też spokojnego pobytu związanego ze zwiedzaniem macie Państwo pewność, że sprostamy każdemu wyzwaniu. Dzięki współpracy z wieloma podmiotami, możemy skomponować dla Państwa wycieczkę wzbogaconą wizytą na Litwie (Wilno, Troki), w Aquaparku w Druskiennikach lub Suwałkach, spływem kajakowym, rejsem statkiem, wycieczką autokarową czy aktywnymi formami czasu wolnego. Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego na wycieczkę szkolną. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – HOLIDAY STARY FOLWARK

program pobytu
– zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3 i 4 os.
– całodzienne wyżywienie
– atrakcje ośrodka
– rejs statkiem, spływ kajakowy / opcje

Ceny od: zł

wybieram

Holiday Stary Folwark wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne