HOTTUR Borowice

Borowice

Borowice położone są w Dolinie Pięciu Potoków u podnóża Karkonoszy. To zaciszna miejscowość wypoczynkowa w sąsiedztwie Karpacza.  Przez Borowice przechodzą szlaki turystycznych: niebieski do Miłkowa oraz zielony i żółty, którymi można dotrzeć w Karkonosze, a także do Przysieki, Jagniątkowa czy na Zamek Chojnik. W Borowicach działa wyciąg narciarski nieopodal ośrodka Hottur.

HOTTUR Borowice

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny HOTTUR znajduje się we wsi Borowice, z daleka od głównych szos, z daleka od zgiełku, kurzu i spalin. Ten spokojny zakątek Karkonoszy leży na wysokości ok. 650 m n.p.m. w odległości 6 km od Karpacza i 16 km od centrum Jeleniej Góry. Tutaj każdy znajdzie dla siebie sposób na wypoczynek.

basenpokoje z TV i internetemrestauracjaboisko do piłki nożnejboisko do siatkówkikort tenisowyplac zabawstok narciarski w pobliżugrillsauna
HOTTUR BOROWICE – LOKALIZACJA
adres: Borowice k. Karpacza, 58-564 Sosnówka
HOTTUR BOROWICE – OPIS

Posiadamy szeroką ofertę usług hotelarsko-turystycznych zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży i dzieci. Zapewniamy kompleksową obsługę.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

W budynku głównym znajdują się 34 pokoje gościnne 2, 3 i 4-osobowe, każdy z łazienką i prysznicem, telewizorem.

W swojej ofercie posiadamy dziesięć 8-osobowych drewnianych domków campingowych, w których jest ogrzewane, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez cały rok

wyżywienie / diety

Oferujemy pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie.

animacje / czas wolny

Do ośrodka należą także obiekty sportowe: pełno-wymiarowe boisko piłkarskie, boisko ze sztuczną trawą, sala gimnastyczna, wyciąg orczykowy, kort tenisowy, basen, czterotorowa bieżnia tartanowa i inne. Dla najmłodszych gości jest mały plac zabaw.

Na terenie ośrodka znajdują się miejsca na ognisko, grill. Na specjalne życzenie gości zajmujemy się organizacją imprez, pieczeniem prosiaka czy dzika.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – HOTTUR BOROWICE

program pobytu
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami lub domkach
– pełne wyżywienie
– dostęp do bogatej infrastruktury ośrodka

Ceny od: zł / 2 doby

wybieram

Ośrodek HOTTUR Borowice wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne