Jodła Zawoja

Zawoja

Najdłuższa wieś w Polsce, urokliwie położona u stóp Babiej Góry. Jest siedzibą gminy, Babiogórskiego Parku Narodowego i jedną z głównych osad Górali Babiogórców. Ze względu na swoje położenie u stóp Babiej Góry jest to idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych. W Zawoi znajduje się wiele stacji narciarskich. Największą popularnością odznacza się ośrodek narciarski Mosorny Groń z koleją linową z czteroosobowymi krzesełkami wraz z trasą narciarską.

Jodła Zawoja

Ośrodek Wypoczynkowy Jodła położony jest w malowniczej dolinie potoku Mosorczyk. Leży on u stóp Mosornego Gronia, w Pasmie Policy, w bliskim sąsiedztwie rzeki i lasu. Ośrodek to doskonała baza wypadowa do poznania pasm górskich, a także osobliwości Zawoi.

pokoje z TV i internetemrestauracjaroweryboisko do siatkówkipralnia prasowalniaplac zabawparkingpralnia prasowalniagrillstok narciarski w pobliżu
JODŁA ZAWOJA – LOKALIZACJA
lokalizacja zawojaadres: Zawoja 1559, 34-222 Zawoja
JODŁA ZAWOJA – OPIS

Jodła to idealne miejsce na zieloną szkołę lub wycieczkę dla dzieci i młodzieży. Obiekt jest dostosowany do potrzeb najmłodszych. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia kompleksowego programu zielonej szkoły. Ośrodek posiada niezbędne kwalifikacje do wypoczynku dzieci i młodzieży.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Ośrodek dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach z łazienkami.

wyżywienie

Kuchnia serwuje domowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) w przytulnej i przestronnej jadalni.Dla naszych Gości przygotowujemy pyszne, domowe posiłki. Oferujemy śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego oraz obiady z pysznym deserem i domowym kompotem. Na potrzeby Gości możemy przygotować posiłki wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.Kuchnia serwuje domowe wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) w przytulnej i przestronnej jadalni.

atrakcje obiektu

Do dyspozycji podczas pobytu są: sala TV z wygodną kanapą, sala do tenisa stołowego, przestronna świetlica z kominkiem. Ośrodek wypoczynkowy Jodła to idealne miejsce na wypoczynek dzieci i młodzieży.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – JODŁA ZAWOJA

program wycieczki
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– 2 obiady z deserem, 2 śniadania, 2 kolacje
– opieka koordynatora pobytu
– bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji

Ceny: 350 zł

wybieram

program wycieczki
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– 4 obiady z deserem, 4 śniadania, 4 kolacje
– opieka koordynatora pobytu
– bilety wstępu do zwiedzanych atrakcji

Ceny od: 550 zł

wybieram

Jodła Zawoja wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne