Manor Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn to urocze miasto pełne zieleni, zabytkowych budowli i atrakcji turystycznych. Stolica Warmi, położona nad rzeką Łyną i 16 jeziorami. Turyści podążają tropem Mikołaja Kopernika, oglądają średniowieczne pozostałości lub odpoczywają nad tutejszymi jeziorami.

Manor Olsztyn

Manor jest nowoczesnym hotelem z rozbudowanym zapleczem konferencyjno-wypoczynkowym, malowniczo położonym nad jeziorem Żbik w Olsztynie. Taka lokalizacja stwarza niepowtarzalną okazję do wypoczynku w ciszy i spokoju, w pięknym otoczeniu natury. Usytuowanie hotelu nad jeziorem i pośród lasu sprawia, że nasi Goście mogą korzystać ze zdrowego mikroklimatu, wprowadzającego w pogodny nastrój i sprzyjającego różnym formom aktywności fizycznej.

blisko plażabasensprzęt wodnysiłowniasaunamasaże leczniczeboisko do siatkówkisala konferencyjnarestauracjaplac zabaw
MANOR OLSZTYN – LOKALIZACJA
adres: Kanarkowa 47, 11-041 Olsztyn
MANOR OLSZTYN – OPIS

Serdecznie zapraszamy szkoły, kluby sportowe i inne grupy dziecięce i młodzieżowe na pobyty wiosenne, letnie, jesienne (zielone szkoły, kolonie, integracje) do pięknego i malowniczo położonego Hotelu Manor w Olsztynie – usytuowanego nad brzegiem jednego z najczystszych jezior (Żbik) na Warmii i Mazurach. Jego wyjątkowe położenie wśród lasów i jezior tworzy zdrowy mikroklimat, który wprowadza w pogodny nastrój, a unikalne walory przyrodnicze pozwalają na aktywny wypoczynek i ukojenie zmysłów.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 130 pokoi, w tym pokoje 1-, 2-, 3-osobowe, pokoje dwupoziomowe oraz apartamenty. Jednorazowo zapewniamy możliwość komfortowych noclegów nawet dla 300 osób.

wyżywienie

Bogate i różnorodne menu, obejmujące znakomite dania kuchni polskiej i europejskiej z wyróżnieniem specjałów kulinarnych regionu Warmii i Mazur.

atrakcje obiektu

Możemy pochwalić się bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym, na które składają się: boiska do piłki nożnej, do siatkówki i do siatkówki plażowej. Niedaleko hotelu jest zlokalizowana plaża z pomostem, na której mogą Państwo kąpać się pod okiem ratownika i obok której funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalnią linową oraz fontanną. Ponadto, nasi Goście mogą korzystać z dużego, bezpłatnego parkingu oraz tarasu z widokiem na jezioro, stworzonego w celu organizacji imprez okolicznościowych i biesiad.

Dodatkowym atutem naszego hotelu jest posiadanie Strefy SPA, obejmującej: basen rekreacyjny, basen dla dzieci, saunę fińską, łaźnię parowa, jacuzzi, a także gabinety masażu i salę fitness. Proponujemy również wypoczynek w specjalnie zaprojektowanej Strefie Relaksu, na którą składają się: sala bilardowa, tenis stołowy, trzytorowa kręgielnia. Jesteśmy hotelem z atrakcjami dla dzieci, jedną z nich jest nasza Bajkolandia.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – MANOR OLSZTYN

program wycieczki
– zakwaterowanie w pokojach
– Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
– bogaty program animacji
– basen, kręgielnia

Ceny: od 143 zł / doba

wybieram

Manor Olsztyn wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne