Maria Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie to miejscowość położona w województwie śląskim, u stóp Beskidu Małego. Atrakcją Międzybrodzia Bialskiego jest Jezioro Międzybrodzkie, utworzone sztucznie poprzez budowę zapory na rzece Sole. Nad miejscowością wznosi się szczyt Góra Żar – latem można wyruszyć na wycieczkę, zimą pojeździć na nartach. Miejscowość idealna na letni wypoczynek nad wodą i przy górskich szlakach.

Maria Międzybrodzie Bialskie

Pokoje „Maria” to miejsce o długiej tradycji przyjmowania gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, zorganizowanych grup, kolonii, zielonych szkół i wycieczek szkolnych. Obiekt znajduje się 100 metrów od jeziora Międzybrodzkiego u podnóża Góry Żar (761 m n.p.m.) w pobliżu kąpieliska i basenu.

restauracjapokoje z TV i internetemplac zabawgrillboisko do siatkówkisiłowniakort tenisowysprzęt wodnykajakiakceptujemy zwierzęta
MARIA MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE – LOKALIZACJA
Międzybrodzie Bialskieadres: Sportowa 12, Międzybrodzie Bialskie
MARIA MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE – OPIS

Od wielu lat dokładamy wszelkich starań, żebyście byli zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku, a do domów wracali wypoczęci i zrelaksowani. Tym bardziej cieszymy się, że wielu z Was przyjeżdża ponownie do Międzybrodzia Bialskiego.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Na terenie naszego ośrodka mamy do Państwa dyspozycji 50 miejsc noclegowych. Zapewniamy noclegi w wygodnych domkach oraz pensjonacie. Pokoje gościnne 2, 3, oraz 4 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

wyżywienie / diety

Dysponujemy własną stołówką, w której serwujemy pyszną kuchnie domową. Możliwość wyboru 2 lub 3 posiłków.

animacje / czas wolny

W ośrodku znajdziecie piękny ogród, kilka miejsc do grillowania i palenia ogniska, plac zabaw dla dzieci, siłownie zewnętrzną, stoły pingpongowe, cymbergaja, piłkarzyki, boisko tartanowe (z możliwością gry w tenisa) i salę konferencyjno-bankietową.

Naszą lokalizację powinni docenić nie tylko zapaleni turyści, miłośnicy rowerów, sportów zimowych, czy górskich wycieczek. Nieopodal naszego ośrodka (około 100m), w cieniu majestatycznej góry Żar znajduje się bowiem Jezioro Międzybrodzkie, które amatorom wody oferuje dodatkowe atrakcje: kajaki, rowerki, SUPy, windsurfing i keitboarding. W pobliżu znajduje się też stadnina koni, gdzie można pojeździć konno.

Dla uczestników zielonych szkół polecamy wycieczkę na Górę Żar gdzie nie tylko można oglądać niesamowity widok na Jezioro Żywieckie i pasmo okolicznych gór. Można też obserwować starty i lądowania szybowców i paralotniarz. Ciekawą atrakcją dla młodzieży szkolnej jest zwiedzanie obiektu elektrowni szczytowo pompowej, który znajduje się wewnątrz góry. Elektrownia oferuje bardzo ciekawy program zwiedzania i udostępniona jest dla zwiedzających całorocznie.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – MARIA MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE

program pobytu
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– pełne wyżywienie
– sale widowiskową, konferencyjną, gimnastyczną
– siatkówka, tenis, piłka nożna

Ceny: zł

wybieram

Pokoje Maria Międzybrodzie Bialskie wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne