Mazur Syrenka Piecki

Piecki

Wioska jest położona w południowo-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego wśród malowniczych jezior i lasów, która słynie ze spływów kajakowych rzeką Krutynią. Już w czasach przedwojennych przyjeżdżali tu kuracjusze ze względu na mikroklimat dla osób ze schorzeniami układu krążenia i chorobami serca.

Mazur Syrenka Piecki

Nasze obiekty położone są nad samą rzeką Krutynią, zapewniają naszych gościom spokojny wypoczynek w ładnie wyposażonych pokojach w otoczeniu lasu, jezior i rzeki. Służymy wszystkim co niezbędne do fizycznego jak i duchowego wypoczynku.

restauracja w obiekcietelewizja i internetSala konferencyjna w obiekciesauna w obiekciezabiegi SPAsiłownia w obiekcieSprzęt wodnyroweryparkingplac zabaw
MAZUR SYRENKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Pieckiadres: Krutyń 11, 11-710 Krutyń
MAZUR SYRENKA – OPIS

Kompleks jest położony w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Krutynią, na uboczu, posiada teren 6 ha, porośnięty wielogatunkowymi drzewami. Dodatkową atrakcją są konie.
Okolica sprzyja spacerom, wycieczkom rowerowym czy pieszym wyprawom po Mazurskim Parku i zwiedzaniem parkowego muzeum. Warto także wybrać się na spływ kajakowy lub spływ łodziami – pychówkami.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Dworek nad Krutynią – posiada pokoje 2 – oraz 1-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i Sat-TV. Pokoje wyposażone są w jasne meble oraz ciepłe kolory wnętrz z nutą nowoczesności. Ponadto w budynku znajdują się sala konferencyjna wyposażona w sprzęt szkoleniowy, część rehabilitacyjną.

Dworek Pruski – w budynku znajdują się wygodnie urządzone pokoje, charakter wyposażenia nawiązuje do otaczającej przyrody. Drewniane meble, artystyczne fotografie najbliższej okolicy oraz ciepłe kolory wnętrz – wnoszą do pomieszczeń świeżość Mazur. Obiekt posiada pokoje 2-osobowe oraz pokoje 1-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym ( prysznic, WC) oraz Sat-TV.

wyżywienie / diety

Zapraszamy Państwa na bogate śniadania w formie stołu szwedzkiego, pyszne domowe obiady, kolacje

Diety: bezglutenowa, cukrzycowa, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegetariańska

animacje / czas wolny

Naszym gościom polecamy skorzystanie z form aktywnego wypoczynku. Układamy i realizujemy pakiety turystyki aktywnej.
Spływy kajakowe – jest to jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu
Wyprawy piesze z przewodnikiem po Mazurskim Parku ze zwiedzaniem Muzeum Parku
Rejsy statkami Żeglugi Mazurskiej i flotą prywatną po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Sauna nad rzeką Krutynią – Korzystanie z sauny jest zabiegiem ciepłoleczniczym i wodoleczniczym, w którym nie wykorzystuje się ciśnienia wody. Jest to forma odnowy biologicznej, która przez bodźce cieplne oddziałujące na ciało, wpływa na odprężenie fizyczne oraz powoduje relaks psychiczny. Sauna fińska w istotny sposób wpływa na organizm człowieka. W efekcie działania wysokiej temperatury dochodzi do obniżenia ciśnienia krwi i zwiększenia czynności serca. To idealna metoda umożliwiająca oczyszczenie organizmu z toksyn i poprawę ogólnej wydolności organizmu, a także stanu zdrowia.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – MAZUR SYRENKA PIECKI

program pobytu
– noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych
– wyżywienie
– wieczór przy ognisku
– sale multimedialne, atrakcje ośrodka

Ceny od: 130 zł /doba

wybieram

Mazur Syrenka Piecki wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne