Mazurskie Chaty Piecki

Piecki na Mazurach

Wioska jest położona w południowo-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego wśród malowniczych jezior i lasów, która słynie ze spływów kajakowych rzeką Krutynią.

Mazurskie Chaty Piecki

Znajdujemy się w samym sercu mazurskich lasów nad pięknym Jeziorem Wągiel, w sąsiedztwie malowniczej rzeki Krutyni. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie na zielone szkoły, kolonie i półkolonie w otoczeniu przyrody.

blisko plażarestauracjasprzęt wodnykajakigrillplac zabawroweryboisko do piłki nożnejboisko do siatkówkiakceptujemy zwierzęta
MAZURSKIE CHATY PIECKI – LOKALIZACJA
adres: Zwycięstwa 61, 11-710 Piecki
OSTRÓW PIECKOWSKI PIECKI – OPIS

Naszą wizytówką jest zdrowy aktywny wypoczynek, radość życia i dobra zabawa. Każdy może do nas przyjechać i miło spędzić czas tak jak lubi.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Domki 4, 5, 6 lub 7 osobowe wyposażone są w pełny węzeł sanitarny i aneks kuchenny.

Apartamenty dla 8 osób. Każdy apartament składa się z salonu z łazienką dla 4 osób oraz dwóch dwuosobowych pokoi na piętrze. Wyposażony jest w aneks kuchenny i stół zewnętrzny z krzesłami.

Pięć domków przygotowaliśmy do sezonu zimowego

wyżywienie

Oferujemy możliwość wyżywienia. W naszej restauracji serwujemy pyszne posiłki, w tym naszą sławną pizzę.

Śniadanie– bufet szwedzki, obiadokolacja– dwa dania, kompot, deser

atrakcje obiektu

Mamy własny park linowy, ściankę wspinaczkową i wypożyczalnię sprzętu wodnego (m.in. kajaki i pontony). Nasi instruktorzy zapewniają bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Gry terenowe, mega piłkarzyki, walki sumo, budowanie wieży ze skrzynek, czy waterball to tylko niektóre z naszych atrakcji, a pyszna pizza z naszej restauracji świetnie regeneruje siły po intensywnym dniu.

Udostępniamy salę szkoleniową z projektorem.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – MAZURSKIE CHATY PIECKI

program pobytu / 2, 3, 4 dni
– zakwaterowanie w domkach z łazienkami
– pełne wyżywienie
– bloki tematyczne do wyboru
– ognisko, dyskoteka

Ceny od 319 zł

wybieram

Mazurskie Chaty Piecki wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne