Mierzeja Sztutowo

Sztutowo

Nadmorska miejscowość położona na Mierzei Wiślanej nad Zatoką Gdańską. Główne atrakcje to szeroka, pokryta drobnym piaskiem plaża, wydmowe wzniesienia, w tym Wielbłądzi Grzbiet o wysokości 49 m. latach 1939–1945 znajdował się na terenie gminy niemiecki obóz koncentracyjny „KL Stutthof”.

Mierzeja Sztutowo

Ośrodek wczasowy „MIERZEJA” położony w malowniczej okolicy na Mierzei Wiślanej, to kameralne miejsce blisko morza, gdzie w osłoniętym od wiatru wysokimi sosnami i starannie utrzymanym parku stoi 25 drewnianych domków kempingowych. Ośrodek oferuje bogatą bazę sportowo rekreacyjną.

blisko plażarestauracjapokoje z TV i internetemroweryboisko do siatkówkiplac zabawgrillkawiarniaparkingkort tenisowy
MIERZEJA SZTUTOWO – LOKALIZACJA
lokalizacja sztutowoadres: Leśna 3, 82-110 Sztutowo
MIERZEJA SZTUTOWO – OPIS

Specyficzny mikroklimat, szeroka piaszczysta plaża, duża zawartość jodu w czystym powietrzu  to dodatkowe okoliczności  dobrego wypoczynku w Naszym Ośrodku.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

13 klasycznych domków typu BRDA z charakterystycznym spadzistym dachem i tarasem od frontu.

11 nowoczesnych komfortowych domków DeLUX 16 i DeLUX 18, z krytym dachówką podniesionym dwuspadowym dachem, obszernymi pokojami, ogródkiem przydomowym, wyposażonym w meble ogrodowe i grill i zadaszoną werandą, gdzie w letnie dni można jadać posiłki na świeżym powietrzu, a jesienny wieczór spędzić grzejąc się w saloniku przy kominku.

Wszystkie domki są docieplane, komfortowe, w pełni wyposażone, na bieżąco remontowane, przed sezonem odnawiane.
Łazienki z pełnym węzłem sanitarnym i kabinami prysznicowymi. Teren ośrodka jest ogrodzony, bezpieczny, z bramą zamykaną na noc.

wyżywienie

3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacje.

atrakcje obiektu

Dla gości kort tenisowy , boisko do tenisa ziemnego, do tenisa stołowego ściana do squosza, małe boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, mini golf, ogólnodostępny grill, rowery, dostęp do Internetu w domkach


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – MIERZEJA SZTUTOWO

program wycieczki
– zakwaterowanie w domkach
– pełne wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje)
– zamiennie prowiant lub ognisko z kiełbaskami
– korzystanie z atrakcji ośrodka

Ceny od: 92 zł / doba

wybieram

Mierzeja Sztutowo wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne