Orion Wisła

Wisła

Górska miejscowość w Beskidzie Śląskim, w dolinie królowej polskich rzek – Wisły i gór Barania Góra, Stożek i Czantoria. Łagodny mikroklimat, malownicze szlaki turystyczne, narciarskie oraz łagodne trasy rowerowe. W centrum turystów przyciąga zawsze gwarny, pełen ludzi deptak – pełen restauracji, kawiarni, sklepów z pamiątkami. W pobliżu liczne obiekty sportowe, miejsca historyczne i kultu religijnego.

Orion Wisła

Ośrodek Orion w Wiśle to ciekawa propozycja dla grup zorganizowanych – zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w obsłudze grup, które przyjeżdżają do nas, aby miło spędzić czas korzystając z uroków okolicy i górskich atrakcji zarówno latem jak i zimą. W naszym ośrodku dotychczas organizowane były kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe, zielone szkoły, ferie i zimowiska, obozy harcerskie i wymiany międzynarodowe.

pokoje z TV i internetemrestauracjapralnia prasowalniaboisko do siatkówkiplac zabawrowerygrillsaunaparkingstok narciarski w pobliżu
ORION WISŁA – LOKALIZACJA
adres: Spacerowa 7, 43-460 Wisła
ORION WISŁA – OPIS

Ośrodek Wypoczynkowy „Orion” odznacza się wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją. Położony jest wśród pięknych lasów bukowych, w urzekającym zakątku tuż nad brzegiem Wisły. Od ścisłego centrum miasta dzieli nas około 2,5 km, co pozwala prawdziwy wypoczynek w cichym otoczeniu. Droga do centrum wiedzie nad samą rzeką Wisłą, dzięki czemu spacer ten jest niezwykle przyjemny i pełen pięknych widoków.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Dysponujemy 16 przytulnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi, każdy z łazienką, toaletą i TV. Do dyspozycji naszych gości pozostają także pokoje typu „studio” (na dwa pokoje dwu-, trzyosobowe przypada wspólny korytarz i łazienka). W naszym ośrodku oferujemy łącznie 50 miejsc noclegowych.

Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć Wi-Fi – zasięg jest zarówno w pokojach jak i na terenie ośrodka.

wyżywienie

Ośrodek dysponuje własną stołówką usytuowaną w dolnej części budynku. Mieści ona ponad 50 osób. Serwujemy trzy posiłki dziennie: śniadania, obiady i kolacje. Śniadania serwujemy w formie bufetu (szwedzkiego stołu), dzięki czemu nasi goście mogą wybrać na najważniejszy posiłek dnia to, na co akurat mają ochotę. Następnie podajemy obiad składający się z dwóch dań i kolację. Stołówka ta w 2018 roku przeszła kapitalny remont, dzięki czemu jest jeszcze przyjemniej u nas jadać. Do wyboru dla naszych gości są kuchnie: tradycyjna lub wegetariańska. .

animacje / czas wolny

Na terenie ośrodka znajduje się duża trampolina dla dzieci oraz huśtawka. Dzieci mogą się więc dobrze i bezpiecznie bawić – teren jest ogrodzony. Ping-pong i piłkarzyki to kolejne dwie atrakcje tak bardzo lubiane przez najmłodszych.
Posiadamy również przestronną salę z kominkiem, która może jednocześnie posłużyć na spotkania, wykłady i prelekcje dla grup zorganizowanych. Kolejną atrakcją jest specjalne miejsce na ognisko, które cieszy się u nas dużym powodzeniem za równo latem jak i zimą. Ognisko zbliża ludzi – jest to wspaniały czas na grupowe zabawy i spotkania integracyjne.
Dla dorosłych polecamy relaks w saunie.
Dla naszych gości organizujemy ogniska, przejazdy wiślańską ciuchcią, wycieczki piesze i autokarowe, białe i zielone kuligi oraz naukę jazdy na nartach po okiem doświadczonego instruktora.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – ORION WISŁA

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– wyżywienie
– atrakcje ośrodka
– wieczór przy ognisku

Ceny od 80 zł / dobę

wybieram

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program pobytu
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– wyżywienie
– atrakcje ośrodka
– wieczór przy ognisku

Ceny od 65 zł / dobę

wybieram

Orion Wisła wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne