Patex Tleń

Tleń

Letnisko położone w województwie kujawsko-pomorskim nad jeziorem Mukrza i Żur oraz rzeką Wdą i jej dopływem – Prusiną. Wokół Tlenia rozpościera się Wdecki Park Krajobrazowy stanowiący część komplesu Borów Tucholskich. Dział tutaj kilka kąpielisk i przystani ze kajakami i sprzętem wodnym.

Patex Tleń

Zapraszamy dzieci do przepięknego ośrodka nad Zalewem Żurskim, w sercu Borów Tucholskich. Jeden z największych kompleksów borów sosnowych w Polsce w dorzeczu Brdy i Wdy. Ośrodek został odnowiony i dostosowany do potrzeb dzieci i rodzin. Proponujemy noclegi w domkach 4-6 osobowych. Goście naszego ośrodka mają dostęp do łazienek z natryskami z ciepłą wodą.

blisko plażapokoje z TV i internetemkajakisprzęt wodnyroweryboisko do siatkówkipralnia prasowalniaplac zabawparkinggrill
PATEX TLEŃ – LOKALIZACJA
adres: Sosnowa 3, 86-150 Tleń
PATEX TLEŃ – OPIS

Nasz ośrodek to doskonałe miejsce na zorganizowanie zielonej szkoły. Otoczony przez piękne lasy i jezioro jest idealną lokalizacją na kilkudniowy wypoczynek połączony z edukacją. Noclegi w domkach w środku pięknego lasu będą dodatkową atrakcją dla uczestników zielonej szkoły. Jesteśmy pewni, że zielona szkoła w Borach Tucholskich będzie z uśmiechem wspominana przez Wasze dzieci!

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Dzieci mają zagwarantowany nocleg w wyremontowanych i w pełni wyposażonych domkach zlokalizowanych nieopodal pięknej plaży.

wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie – pożywne śniadanie, pyszny domowy obiad i kolację. Przygotowane posiłki są smaczne i odżywcze. Jesteśmy pewni, że zasmakują nawet największym niejadkom.

atrakcje obiektu

Zalety naszego ośrodka w Tleniu:

  • położenie na półwyspie
  • duży ogrodzony teren
  • monitoring
  • plaża z pomostem i wypożyczalnią
  • boiska sportowe
  • punkt gastronomiczny
  • doświadczony personel

WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – PATEX TLEŃ

KLASY 5-8, SZKOŁY ŚREDNIE

program wycieczki
– zakwaterowanie w domkach z łazienkami
– pełne wyżywienie
– korzystanie z atrakcji ośrodka
– plaża, ognisko, kajaki

Cena 250 zł

wybieram

Patex Tleń wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne