Rybaczówka Rutka Rutki

Pojezierze Olsztyńskie

Część Pojezierza Mazurskiego rozciągająca się po obu brzegach górnego biegu Łyny, sięgając na zachodzie po Pasłękę. Najatrakcyjniejszą częścią dla odwiedzających jest część południowa pojezierza, pokryta lasami, występuje na niej dużo jezior, największe z nich to: Łańskie, Pluszne Wielkie,  Dadaj,Luterskie, Wulpińskie, Ukiel, Kalwa. W regionie zostało utworzonych kilka rezerwatów przyrody w celu ochrony niektórych gatunków roślin i zwierząt, np. rezerwaty bobrów,rezerwat żółwia błotnego.

Rybaczówka Rutka

Zapraszamy do naszej Rybaczówki. Pensjonat położony jest na terenie Natura 2000 nad kompleksem 180 ha stawów rybackich. Wokół rozciągają się nieprzebyte, obfitujące w grzyby i owoce runa leśnego lasy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej.

pokoje z TV i internetemrestauracjasala konferencyjnabasenboisko do siatkówkiboisko do piłki nożnejplac zabawgrillakceptujemy zwierzętaparking
RYBACZÓWKA RUTKA – LOKALIZACJA
lokalizacja Rutkiadres: Rutki, 12-130 Pasym
RYBACZÓWKA RUTKA – OPIS

Pensjonat Rybaczówka Rutka powstał w miejscu w którym kiedyś funkcjonował ośrodek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a pierwotnie funkcjonowała stara, pruska szkoła zbudowana w 1911 roku. To wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. Głodni Państwo od nas nie wyjedziecie, gdyż serwujemy naturalną kuchnie polską z lokalnymi produktami, w tym ryby i dziczyznę.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

W naszym pensjonacie czeka na Państwa 27 pokoi 2, 3 i 4 osobowych z łazienkami. W tym kilka pokoi dla niepełnosprawnych. Łącznie oferujemy 83 miejsca noclegowe.

wyżywienie / diety

Dla smakoszy ryby, grzyby i dziczyzna. A nade wszystko warzywa i owoce uprawiane na sąsiedniej łące przez szefową Agnieszkę. Bez chemii i innych ulepszaczy. O mięsiwa też nie należy się martwić. Na miejscu robimy aromatyczną szyneczkę i schabik, a zagryzamy kiełbaską mazurską. Jak rybki to tylko z własnej hodowli.

animacje / czas wolny

Do dyspozycji Gości oddajemy basen, przestronne tarasy z wygodnymi siedziskami, duży ogród, boiska do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz plac zabaw dla najmłodszych.

W pensjonacie Rutka Rybaczówka każdy spędzi miło czas, niezależnie od wieku. Zapraszamy do nas rodziców z pociechami oraz zorganizowane grupy z dziećmi. Organizujemy kolonie, obozy, zielone i białe szkoły. Gwarantujemy pełen niespodzianek program dla najmłodszych Gości. Na dzieci czekają basen, plac zabaw, maty do judo, boiska, sala taneczna, miejsce na ognisko oraz mnóstwo innych rozrywek i atrakcji.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – RYBACZÓWKA RUTKA

program pobytu / 3 dni
– zakwaterowanie w pokojach z łazienkami
– pyszna domowa kuchnia (4 posiłki dziennie)
– korzystanie z atrakcji obiektu
– zajęcia i warsztaty

Cena: 224 zł/doba

wybieram

Rybaczówka Rutka wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne