Stanica Charzykowy

Charzykowy

Miejscowość położona w sąsiedztwie Chojnic, zachwyca wodnymi i leśnymi krajobrazami. Infrastruktura turystyczna pozwala cieszyć się wielokilometrowymi ścieżkami rowerowymi. Jezioro Charzykowskie jest drugim pod względem wielkości, zbiornikiem wodnym w Borach Tucholskich. Odwiedzających przyciąga strzeżone kąpielisko z atrakcjami np. boiskiem piłki siatkowej.

Stanica Wodna PTTK Charzykowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego ośrodka, znajdującego się w Charzykowach, na terenie Kaszub i Parku Narodowego Bory Tucholskie.

blisko plażasprzęt wodnypokoje z TV i internetemrestauracjasaunagrillboisko do siatkówkiplac zabawroweryparking
STANICA CHARZYKOWY – LOKALIZACJA
adres: Wzgórze 1, 89-606 Charzykowy
STANICA CHARZYKOWY – OPIS

Stanica w miejscowości Charzykowy jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy organizują wycieczki szkolne i podróże grupowe. Bliskość jeziora i okolicznych lasów, umożliwia poznawanie przyrody w jej najpiękniejszej formie. Ośrodek wypoczynkowy Stanica znajduje się na terenie Parku Narodowego Bory Tucholskie, dzięki czemu wycieczka szkolna może być doskonałą lekcją przyrody, biologii czy geografii.

Podczas podróżowania, dzieci z ciekawością przyswajają nowe informacje i zyskują okazję do wypoczynku i aktywnego poznawania otaczającego je świata.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

W naszej Stanicy znajdziesz dwanaście domków letniskowych z kompleksowym wyposażeniem, przystosowanych do wypoczynku dla każdego. Całość naszego kompleksu jest ogrodzona i znajduje się w odległości 400m od Jeziora Charzykowskiego.

wyżywienie

W naszej restauracji znajdziesz pyszne i dobrej jakości przygotowane przez nas własnoręcznie posiłki składające się z dań sezonowych i naszej stałej oferty.

Nasze menu jest oparte na składnikach, z których słynie nasz region. Świeże ryby, grzyby i wysokiej jakości mięso to podstawa większości z nich. Posiadamy w swojej ofercie dania jarskie i mięsne, tak więc każdy Gość naszej restauracji znajdzie tu coś dla siebie.

animacje / czas wolny

Nasz ośrodek znajduje się 400 m. od Jeziora Charzykowskiego. Znajdziesz tu kąpielisko z opieką ratownika. Teren otaczają lasy i ścieżki rowerowe oraz piesze, więc jest to znakomite miejsce do wypoczynku. Skorzystajcie z dobrodziejstwa Borów Tucholskich i Kaszubskiej Marszuty, wybierając się na edukacyjną wycieczkę.

Na terenie Stanicy znajdziesz też atrakcje dla dzieci, takie jak plac zabaw, trampolina i pole do siatkówki. Dzięki temu, Twoi podopieczni aktywnie spędzą czas na świeżym powietrzu, ucząc się współpracy i zasad zdrowej rywalizacji. To świetny moment na integrację klasy czy grupy i poznawanie swoich możliwości przez jej uczestników.

Nasz ośrodek posiada długoletnie doświadczenie w organizacji spływów kajakowych, zarówno dla grup zorganizowanych jak i osób. Sami jesteśmy miłośnikami aktywnego spędzania czasu i sportu, jakim jest kajakarstwo. Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie spływ, który pozwoli Ci na poznanie okolicznych atrakcji i cieszenie się pięknem otaczającej nas przyrody.


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – STANICA WODNA PTTK CHARZYKOWY

program pobytu
– 2 noclegi
– pełne wyżywienie
– spływ kajakowy
– ognisko, wycieczka rowerowa

Ceny: 480 zł / 3 dni

wybieram

Ośrodek Stanica Charzykowy wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne