Zajazd Biskupin

Biskupin

Niewielka, urocza wieś na Pałukach w województwie kujawsko – pomorskim, położona w odległości 9 km od Żnina. Biskupin to ważny punkt na Szlaku Piastowskim a sama Osada w Biskupinie powstała ok. 2700 lat temu. Obecnie w skansenie można obejrzeć wnętrza trzech zrekonstruowanych chat oraz sprzęty jakimi posługiwali się mieszkańcy osady. Oprócz zrekonstruowanych zabudowań znajduje się tu wystawa muzealna pt. „Świt historii nad Jeziorem Biskupińskim”,a także XIX-wieczna zagroda pałucka. Biskupin zaprasza wszystkich miłośników historii do przeżycia wspaniałej przygody.

Zajazd w Biskupinie

Zajazd w Biskupinie posiada bazę noclegową, gastronomiczną, rekreacyjną i dydaktyczną w sąsiedztwie Muzeum Archeologicznego oraz Interaktywnego Muzeum Rybactwa w Biskupinie. W naszym Zajeździe możemy ugościć nawet 300 osób, a duży teren oraz różnego rodzaju atrakcje sprawiają, że każdy znajdzie swój pomysł na spędzenie czasu. Odpowiadamy na potrzeby klientów, a także staramy się pokazać im, co w naszym regionie jest warte obejrzenia.

pokoje z TV i internetembasenrestauracjaparkingpralnia prasowalniasprzęt wodnyboisko do piłki nożnejboisko do siatkówkigrillplac zabaw
ZAJAZD BISKUPIN – LOKALIZACJA
lokalizacja Biskupinadres: Biskupin 6, 88-410 Gąsawa
ZAJAZD BISKUPIN – OPIS

Gdzie topory, miecze, łuki… Wspaniałe położenie naszego ośrodka wśród malowniczych wiejskich krajobrazów 130 jezior, wielu wspaniałych zabytków historycznych, muzeów, szlaków turystycznych i rowerowych daje każdemu szerokie możliwości zorganizowania ciekawego sposobu wypoczynku na Pałukach.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Nasza baza noclegowa posiada łącznie 300 miejsc noclegowych, tym samym oferujemy 100 pokoi z łazienkami. Oferujemy pokoje 1,2,3,4,5,6 osobowe oraz 3 pokoje typu studio. Pokoje posiadają łóżka o wymiarach 90/200, istnieje możliwość złączenia łóżek. Wszystkie oferowane pokoje są z łazienkami. Na terenie ośrodka dostępny jest internet wi-fi.

wyżywienie

Nasza restauracja serwuje śniadania, obiady i kolacje.

atrakcje obiektu

Grupom szkolnym oferujemy:
– zajęcia edukacyjne
– wycieczki edukacyjne
– boiska sportowe do gry w piłkę nożną, koszykówkę i siatkówkę
– kącik gier, stół do ping-ponga, szachy zewnętrzne
– plac zabaw, ogródek letni


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – ZAJAZD BISKUPIN

Zajazd Biskupin wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne