Zamek Gniew

Gniew

To jedno z najpiękniejszych nadwiślańskich miasteczek w Polsce, położone w woj. pomorskim, przy ujściu Wierzycy do Wisły. Gniew jest idealnym miejscem dla miłośników zabytków na trasie znajdziemy Zamek Krzyżacki z końca XIII wieku, Pałac Marysieńki zbudowany przez Jana Sobieskiego czy przepiękny, gotycki Kościół Św. Mikołaja. Świat gniewskich zabytków to również Rynek otoczony niezwykle romantycznymi kamieniczkami,uliczkami, zakrętami gdzie przez chwilę można poczuć się jak w greckim miasteczku. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Zamek w Gniewie

Zamek Gniew, potężna gotycka twierdza rycerzy – mnichów, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli zaprasza do swoich Komnat. Goście odwiedzający hotel w Zamku doceniają fascynującą mieszankę historii i komfortu. Oferujemy zakwaterowanie w 4 niezwykłych lokacjach w obrębie terenu zamkowego.

basenrestauracjakawiarniapokoje z TV i internetemsala konferencyjnasaunaboisko do siatkówkiboisko do piłki nożnejplac zabawparking
ZAMEK GNIEW – LOKALIZACJA
lokalizacja Gniewadres: Zamkowa 3, 83-140 Gniew
ZAMEK GNIEW – OPIS

Zapraszamy do miejsca, gdzie lekcja stanie się przyjemnością serwowaną w murach średniowiecznego zamczyska. Zobacz jak Zamek Gniew pomaga uczniom i nauczycielom cieszyć się wspólnymi chwilami… Oferta, którą oddajemy w Państwa ręce stworzona jest z myślą o młodzieży. Mamy także nadzieję, że dzięki temu Zamek Gniew na stałe zagości w Państwa kalendarzu wycieczek.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Zakwaterowanie w  pokojach sześcio, ośmio osobowych: Dom Bramny

wyżywienie

Zapraszamy do spróbowania zamkowych przysmaków.

Serwujemy śniadanie i obiadokolacja

atrakcje obiektu

Atrakcje historyczno – artystyczne dla dzieci i młodzieży
Doświadczeni członkowie grup rekonstrukcji historycznych od ponad 25 lat działający w Zamku Gniew zapraszają dzieci i młodzież do aktywnego udziału w „Lekcjach Żywej Historii”. W ich trakcie, w sposób interesujący i atrakcyjny, przedstawiamy dzieje oręża, obyczaju, kultury średniowiecznej i nowożytnej Polski oraz Europy. Czynimy to poprzez:


WYCIECZKI SZKOLNE, ZIELONE SZKOŁY, KOLONIE – ZAMEK W GNIEWIE

program pobytu
– Wizyta w Komnacie Dawnych Mistrzów
– Lekcja historii- Zbrojownia- Historia Szermierki
– Obiad dwudaniowy
– Zwiedzanie zamku z przewodnikiem

Ceny: 104 zł

wybieram

program pobytu / 6, 7, 8 dni
– Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych
– Wyżywienie: Śniadanie, Obiadokolacja
– Zwiedzanie zamku z przewodnikiem
– Ognisko lub nocny spacer z lampionami

Ceny: 185 zł

wybieram

Zamek Gniew wycieczki szkolne zielone szkoły

wycieczki szkolne zielone szkoły stacjonarne objazdowe kolonie obozy ferie zimowiska obiekty wypoczynku dzieci i młodzieży oferty program wycieczki szkolne